Views data export (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Category
cy: Categori

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Format
cy: Fformat

en: Display
cy: Dangos

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Company
cy: Cwmni

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog
