Views data export (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Subject
uk: Тема

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Category
uk: Категорія

en: Views
uk: Види

en: Format
uk: Формат

en: Filename
uk: Назва файла

en: Display
uk: Показ

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Company
uk: Компанія

en: Method
uk: Спосіб

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Metadata
uk: Метадані

en: Standard
uk: Стандарт

en: Formats
uk: Формати

en: Export settings
uk: Експорт установок

en: Encoding
uk: Кодування

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Creator
uk: Автор

en: Displays
uk: Відображення

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: Data export
uk: Експорт даних

en: no limit
uk: без обмежень
