Views data export (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Category
hr: Kategorija

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Display
hr: Prikaz

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Method
hr: Metoda

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Standard
hr: Standardno

en: Formats
hr: Oblici
