Views data export (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг
