Views data export (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Subject
nn: Emne

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Formats
nn: Format
