Views data export (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Display
ar: العرض

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Method
ar: الطريقة

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Limit
ar: حد

en: Standard
ar: معياري

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
