Views data export (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Company
lt: Įmonė

en: Method
lt: Būdas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Limit
lt: Limitas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Formats
lt: Formatai

en: Displays
lt: Rodymai
