Views data export (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Manager
sv: Administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Views
sv: Vyer

en: Filename
sv: Filnamn

en: Display
sv: Visa

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Company
sv: Företag

en: Method
sv: Metod

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Limit
sv: Begränsning

en: Formats
sv: Format

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Displays
sv: Visningar

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
