Views data export (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Method
ta: முறை

en: Limit
ta: எல்லை

en: Standard
ta: தரமானது

en: Formats
ta: வடிவங்கள்
