Views data export (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Standard
hy: Ստանդարտ
