Views data export (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Company
th: บริษัท

en: Limit
th: จำกัด

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Displays
th: แสดง
