Views data export (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Display
gl: Visualización

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Company
gl: Compañía

en: Method
gl: Método

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Limit
gl: Límite

en: Standard
gl: Estándar

en: Formats
gl: Formatos

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Creator
gl: Creador

en: Displays
gl: Presentación

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
