Views data export (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Subject
te: విషయం

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Category
te: వర్గం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Display
te: చూపు

en: Keywords
te: కీపదాలు
