Views data export (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Company
hu: Cég

en: Method
hu: Mód

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Limit
hu: Korlát

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Standard
hu: Általános

en: Formats
hu: Formátumok

en: Encoding
hu: Kódolás

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: no limit
hu: nincs korlát

en: Exporting data...
hu: Adatok exportálása…

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url"  data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">here</a>.
hu: Az exportálás befejeződött. A fájl letölthető <a download href=":download_url" data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">innen</a>.

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">here</a> if file is not automatically downloaded.
hu: Az exportálás befejeződött. A fájl letölthető <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">innen</a>, ha a letöltés nem indul el automatikusan.
