Views data export (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Category
lv: Kategorija

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Method
lv: Veids

en: Limit
lv: Limits

en: Standard
lv: Standarta

en: Formats
lv: Formāti

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Escape character
lv: Atsoļa rakstzīme

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi
