Views data export (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Manager
pt: Gestor

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Category
pt: Categoria

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Display
pt: Mostrar

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Company
pt: Empresa

en: Method
pt: Método

en: Delimiter
pt: Delimitador

en: Limit
pt: Limite

en: Standard
pt: Padrão

en: Formats
pt: Formatos

en: Export settings
pt: Definições de exportação

en: Attach to
pt: Anexar a

en: Creator
pt: Criador

en: Multiple displays
pt: Múltiplas vistas

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento

en: Export method
pt: Método de exportação

en: Include unicode signature (BOM)
pt: Incluir assinatura unicode (BOM)
