Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Format
ast: Formatu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Display
ast: Pantalla

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Method
ast: Métodu

en: Standard
ast: Estándar

en: Formats
ast: Formatos
