Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ
