Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Category
fi: Kategoria

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Company
fi: Yritys

en: Method
fi: Tapa

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Standard
fi: Standardi

en: Formats
fi: Muodot

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Creator
fi: Luoja

en: Displays
fi: Näytöt

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku

en: Exporting data...
fi: Viedään dataa...

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url"  data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">here</a>.
fi: Vienti on valmis. Lataa tiedosto <a download href=":download_url"  data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">tästä</a>.

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">here</a> if file is not automatically downloaded.
fi: Vienti on valmis. Lataa tiedosto <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">tästä</a> jos lataus ei ala automaattisesti.
