Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Category
id: Kategori

en: Views
id: View

en: Filename
id: Nama berkas

en: Display
id: Tampilan

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Method
id: Metode

en: Delimiter
id: Pembatas

en: Limit
id: Batas

en: Standard
id: Standar

en: Formats
id: Format

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: Displays
id: Tampilan

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
