Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Category
is: Flokkur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Format
is: Stílsnið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Display
is: Sýna

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Attach to
is: Hengja við

en: Creator
is: Stofnandi
