Views data export (8.x-1.5-rc1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Views
ur: ویوز

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ
