Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Category
be: Катэгорыя

en: Format
be: Фармат

en: Filename
be: Назва файла

en: Display
be: Паказ

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Method
be: Метад

en: Standard
be: Стандарт

en: Formats
be: Фарматы
