Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Display
cs: Zobrazit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Company
cs: Společnost

en: Method
cs: Metoda

en: Formats
cs: Formáty

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
