Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Manager
da: Administrator

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Category
da: Kategori

en: Filename
da: Filnavn

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Company
da: Virksomhed

en: Method
da: Metode

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Limit
da: Grænse

en: Formats
da: Formater

en: Export settings
da: Eksportér indstillinger

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: Creator
da: Skaber

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
