Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Format
el: Μορφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Company
el: Εταιρία

en: Method
el: Μέθοδος

en: Limit
el: Όριο

en: Standard
el: Βασικό

en: Formats
el: Μορφοποιήσεις

en: Attach to
el: Επισύναψη στο

en: Creator
el: Δημιουργός
