Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
