Views data export (8.x-1.5-rc2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Category
oc: Categoria

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Display
oc: Afichatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Company
oc: Societat

en: Method
oc: Metòde

en: Standard
oc: Estandard

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Displays
oc: Afichatges

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples
