Views data export (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ
