Views data export (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Formats
ku: فۆرماتەکان
