Views data export (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Format
ka: ფორმატი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Method
ka: მეთოდი

en: Formats
ka: ფორმატები
