Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Category
az: Kateqoriya

en: Keywords
az: Açar söz

en: The menu path or URL of this view
az: Bu görünüşün menyu yolu və ya URL-i
