Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Keywords
be: Ключавыя словы
