Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Category
bg: Категория

en: Keywords
bg: ключови думи
