Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Category
de: Kategorie

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Company
de: Firma

en: PDF settings
de: PDF-Einstellungen

en: The menu path or URL of this view
de: Der Menüpfad oder die URL von dieser Ansicht

en: Data Export
de: Datenexport
