Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Category
eo: Kategorio

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj
