Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Category
he: קטגוריה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Company
he: חברה

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה
