Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Company
hu: Cég

en: The menu path or URL of this view
hu: A nézet menüútvonala vagy webcíme
