Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր
