Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Company
lv: Uzņēmums

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL
