Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Category
mn: Ангилал

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг
