Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Category
pl: Kategoria

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Company
pl: Firma

en: The menu path or URL of this view
pl: Ścieżka menu albo URL tego widoku
