Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Category
ps: ټولی

en: Keywords
ps: آرويىونې
