Views dates (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: empty
bs: prazan

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan

en: exposed
bs: izložen
