Views dates (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Day of Week
cs: Den v týdnu

en: empty
cs: prázdné

en: Years
cs: Roky

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: exposed
cs: vystavený

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: grouped
cs: seskupeno
