Views dates (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Day of Week
cy: Dydd yr wythnos

en: empty
cy: gwag

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: not empty
cy: ddim yn wag

en: exposed
cy: agored
