Views dates (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Day of Week
da: Dag i uge

en: empty
da: tom

en: Years
da: År

en: Is empty (NULL)
da: Er tom (NULL)

en: not empty
da: ikke tom

en: exposed
da: blotlagt

en: Is not empty (NOT NULL)
da: Er ikke tom (NOT NULL)

en: grouped
da: grupperet

en: The query parameter to use.
da: Forespørgselsparameter som skal bruges.
