Views dates (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Days
el: Ημέρες

en: empty
el: κενό

en: Is empty (NULL)
el: Είναι κενό (NULL)

en: not empty
el: δεν είναι κενό

en: Is not empty (NOT NULL)
el: Δεν είναι κενό/ή (NOT NULL)
