Views dates (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Views
et: Vaated

en: empty
et: tühi

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: grouped
et: grupeeritud

en: The query parameter to use.
et: Kasutatav päringu parameeter.
