Views dates (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Views
fi: Näkymät

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Day of Week
fi: Viikonpäivä

en: empty
fi: tyhjä

en: Years
fi: Vuodet

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: exposed
fi: näytetty

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)

en: grouped
fi: ryhmitetty

en: The query parameter to use.
fi: Käytettävä kyselyn parametri.
